Chronische klachten, aanhoudende of terugkerende klachten

Terugkerende klachten? Iedereen heeft wel eens pijnklachten of is wel eens vermoeid. Deze klachten hebben vaak een duidelijke oorzaak. Door deze oorzaak aan te pakken nemen de klachten af en verdwijnen uiteindelijk zelf weer.

Als dit niet het geval is en de klachten steeds weer terugkeren of voor een  langere tijd (minimaal drie  maanden) aanhouden, spreekt men van chronische klachten. Deze klachten kunnen zeer hinderlijk zijn en iemand belemmeren in het dagelijks functioneren. Doordat het voor de omgeving niet altijd zichtbaar is dat iemand chronische vermoeidheids- of pijnklachten heeft, kan dit tot wederzijds onbegrip en zelfs tot een sociaal isolement leiden.

Samen Zorgt kijkt met u welke factoren uw chronische pijn- en vermoeidheidsklachten beïnvloeden en in stand houden. We kijken hierbij onder andere naar hoe uw klachten over de dag naar voren komen en  wat u nu al doet om de klachten te verminderen én welk effect dit heeft. Samen met u proberen we grip te krijgen op uw klachten zodat u hier meer invloed op kunt uitoefenen. Hierdoor willen de vicieuze cirkel doorbreken waarna er kan worden gewerkt aan het verhogen van uw belastbaarheid en herstel.

Dit doen we door te kijken naar uw fysieke mogelijkheden, de balans te herstellen tussen uw belasting en belastbaarheid maar ook door te kijken hoe u in het dagelijks leven functioneert en zou willen functioneren. Uw doelen staan in onze behandeling immers centraal!

Aanhoudende of terugkerende klachten

Wij staan
voor u
klaar

Direct een
afspraak maken

Vul uw gegevens in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Momenteel is er een patiëntenstop voor de reguliere ergotherapie.

Samen Zorgt topics

Bekijk hieronder al onze artikelen over de diverse onderwerpen.

  • Wordt ergotherapie vergoed?

    De ergotherapeut van Samen Zorgt leert ouderen, chronisch zieken en mensen met een lichamelijke of geestelijke beperking zo optimaal [...]

  • Wat is pré-logopedie?

    Pré-logopedie is de verkorte term voor preverbale logopedie. Dit is de behandeling van eet- en drinkproblemen, slikstoornissen en/of problemen [...]

  • Wat is artrose?

    Artrose is een vorm van reuma, waarbij het kraakbeen in een gewricht verandert. Dit heeft invloed op het gehele [...]

  • Wat zijn motorische ontwikkelingsstoornissen?

    Kinderen met een motorische ontwikkelingsstoornis hebben moeite met het aanleren van motorische vaardigheden. Dit is bijvoorbeeld bij baby’s te [...]